facebook wowfan.cz twitter wowfan.cz youtube wowfan.cz
Nepřihlášen | Registrace

nemeli byste minout

Streameři

Audonteoffline
Menntosoffline
Dlouhouchoffline
Dominicawowoffline
Godswilloffline
zolikoffline
Angeliusoffline
Hanzikoffline
Chesteroffline
«»

Novinky

Arthas má svou sochu na Tchaj-wanu!vložte popis obrázku

Nejznámější ikona celého Warcraft universe se dočkala nemalého překvapení. V rámci 25. výročí založení Blizzardu byla Stevem Wangem, tchaj-wanským designérem, a jeho týmem vytvořena bronzová socha Lich Kinga Arthase Menethila, vážící 4000 liber a měřící 14 stop. Socha se nachází v Tchaj-čungu v Calligraphy Greenway. Dílo není určeno pouze jako připomínka výše zmíněného výročí, ale také jako uznání tchaj-wanské herní komunitě.

"Jsme nadšení, že můžeme sledovat odhalení Arthasovy sochy, vytvořené tchaj-wanským designérem Stevem Wangem, které proběhne v Tchaj-čungu. Arthasova socha není pouze dárek Blizzardu k 25. narozeninám, ale také uznání všem herním komunitám na Tchaj-wanu. Těšíme se na dalších 25 let úžasných herních zážitků," řekl Mike Morhaime, ředitel a spoluzakladatel Blizzard Entertainment.

"Chtěli jsme dát světu nejvýraznější postavu celého Blizzard univerza. Bylo zapotřebí nejtalentovanějších lidí v tomto průmyslu, abychom uspěli," pronesl Nick Carpenter, viceprezident pro vývoj cinematiců.

Můžete se také podívat na Blizzardem zveřejněné video, jak proces Arthasova vstupu do našeho světa probíhal.Pokud někdy budete mít cestu na Tchaj-wan, rozhodně nezapomeňte toto místo navštívit!


Galeriepopis obrazku
popis obrazku
popis obrazkupopis obrazkupopis obrazkuNaposledy upravil/a Hanzias 27.07.2016 v 22:13:46.


27.07.2016 | 20:33


Postavy - Renee LauerKronika


Toto meno nenesie veľkú slávu, ale aj napriek tomu je tento príbeh zaujímavý, a preto vám ho dnes predstavujeme. Príbeh tejto postavy pochádza z komiksovej série Legends. Odohráva sa v Tirisfal Glades, kde nastáva boj medzi Hordou a Scarlet Crusade.

>>>Renee Lauer<<<


Čoskoro vám predstavíme príbeh z knihy Illidan od Williama Kinga!

Naposledy upravil/a Mordecay 27.07.2016 v 17:07:08.


27.07.2016 | 17:04

Aktualizace povolání - MonkWarrior

Zhruba před měsícem byla vydána poslední aktualizace povolání a byl jím Warrior. Poté jsem se soustředila spíše na rozhovory s cosplayery nebo různé novinky ze hry. Ale Legion už nám klepe na dveře a tak bylo potřeba se vším pohnout. Když jsem přemítala nad tím, jaké povolání by mělo být další, zjistila jsem, že Monk ani nemá vlastní článek. Byl tady, ale nějakým záhadným způsobem ho už systém nemohl dohledat. Proto Monk dostává úplně nový článek ve stejném kabátu jako ty předchozí.

Monk

Povolání

Jaké povolání byste chtěli zaktualizovat jako další? Chybí vám v aktualizovaných článcích nějaký hrdina, kterého byste chtěli přidat?

27.07.2016 | 15:01


Velká soutěž o beta klíče do Legion!vložte popis obrázku


Plamenná legie se vrací na Azeroth a je silnější než kdy dřív! Pouze největší hrdinové stanou v boji proti zlu, které se pokouší dobýt svět již poněkolikáté. Hrdinové se musí připravit a není lepší možnosti, než se podívat, co se na nás valí, s předstihem a získat tak výhodu proti ostatním.
Soutěže jsou celkem tři. První z nich je zaměřena na vědomosti, druhá na grafické dovednosti a poslední na básnické. Než se vrhnete na soutěžení, přečtěte si, prosím, pravidla. A teď hurá do toho! Za Azeroth!

1. Vědomostní soutěž!Stačí správně vyplnit níže uvedený formulář a odeslat ho. Otázky jsou jednoduché a odpovědi naleznete u nás na webu.


2. Grafická soutěž!V této soutěži je váš úkol velice jednoduchý. Nakreslete nám, jak si představujete Demon Huntera. Ti nejlepší budou odměněni přístupem do bety a výtvory pošleme samotnému Blizzardu.

Své výtvory posílejte na email: thejerryky@gmail.com a jako předmět uveďte: LEGION PIC.

3. Básnická soutěž!"Horďáci tiež boli dobrí celý rok
Dostanú darčeky a nie na zadok..."
zdroj

Jistě už tušíte, o čem bude tato soutěž. Opět nic hrozného, nad čím byste museli přemýšlet kdo ví jak dlouho. Tentokrát nám napište básničku, která bude tematicky ze světa Warcraftu. Ty nejlepší z vás odměníme beta klíčem do Legion a samozřejmě uveřejněním na webu.

Své básničky posílejte na email: thejerryky@gmail.com a jako předmět uveďte: LEGION BAS.

Pravidla


 • Musíte být registrováni na wowfan.cz, hsfan.cz, heroesfan.cz nebo overfan.cz. Váš email se musí shodovat s vaším účtem zde na stránkách.
 • Musíte správně odpovědět na všechny otázky, pokud se jedná o vědomostní soutěž.
 • Básnickou a grafickou soutěž budou vyhodnocovat redaktoři Blizzfan.cz.
 • Své odpovědi posílejte nejpozději do úterý 2. 8. 2016 23:59!
 • Vyhodnocení a losování proběhne v následující dny, výherci budou kontaktováni na e-mail uvedený ve formuláři.
 • Redakce WoWfan si vyhrazuje právo na změnu pravidel během soutěže.


Naposledy upravil/a Bellatrix 26.07.2016 v 21:50:57.


26.07.2016 | 19:44

Harbingers – Gul'danHarbingers


Před nějakou dobou jsme vás informovali o animované sérii Harbingers, která má představovat příběhové pozadí některých hlavních postav datadisku Legion. Dnes vám přinášíme první díl této série – sice s mírným zpožděním, zato však s českými titulky.

Video se nevěnuje nikomu menšímu než hlavnímu záporákovi Legion, s nímž neúnavně válčíme již od Warlords of Draenor. Řeč je samozřejmě o orkském warlockovi Gul'danovi. Dozvíme se, kým byl předtím, než se stal nejobávanějším černokněžníkem světa, a co ho přivedlo na tuto temnou cestu. A možná pro něj poté budeme mít více pochopení...

I na pozdější díly Harbingers se budete moci těšit zde na WoWfanu s českými titulky. A stejně tak se již pracuje na překladu komiksů z Legion.


Jak se vám líbili první Harbingers? Oslovil vás Gul'danův příběh? O kom byste chtěli, aby byl další díl?

25.07.2016 | 20:12


WoWfan.cz hledá nové redaktory!WoWfan hledá právě tebe!

Máš rád World of Warcraft? Máš nějaké odpoledne volné a nevíš, co s volným časem? Možná hledáme právě tebe! Opět otevíráme brány WoWfanu a hledáme do týmu nové kolegy! Přihlas se do našeho týmu, získej cenné zkušenosti a podílej se na rozvoji české stránky o hře World of Warcraft!

Do týmu hledáme novou krev, která má chuť psát a nebojí se učit novým věcem. Nebráníme se ani úplným nováčkům, kteří by rádi zkusili psát a zatím neměli moc štěstí. Mezi redaktory nalezneš mnoho veteránů, kteří ti rádi pomohou se psaním, předají mnoho cenných rad, zkušeností a triků, jak na psaní.

Co nabízíme


 • Práci v kreativním a mladém týmu.
 • Možnost podílet se na rozvoji oficiální fan stránky o WoW.
 • Přístup k nejnovějším informacím.
 • Zajímavé finanční ohodnocení.
 • Exkluzivní přístupy k beta verzím her.
 • A spoustu dalších bonusů!

Co požadujeme


 • Češtinu (slovenštinu) na dobré úrovni jak po stylistické, tak gramatické stránce.
 • Minimálně pasivní znalost angličtiny.
 • Aktivitu.
 • Ochotu spolupracovat s kolegy, ale také samostatnost.
 • Ochotu pomáhat návštěvníkům webu.
 • Základní znalosti světa her od Blizzardu.

Pokud máš zájem o pozici redaktora, přihlas se nebo se registruj na našem fóru a vyplň náborový formulář (zvol možnost "Redaktor pro WoWfan").

K přihlášce přilož ukázkový článek včetně odkazu na originální znění. Výběr necháme na tobě, klidně buď kreativní. Článek napiš, ulož do formátu .doc a nahraj ho na web Leteckaposta.cz nebo jakýkoli jiný server a přilož odkaz ve formuláři.

Jakékoli dotazy posílej do komentářů nebo e-mailem na: vdanek@outlook.com


24.07.2016 | 13:10


Zobrazuji novinky 1 - 6
[1]  2  3  4  5  ...  748