facebook wowfan.cz twitter wowfan.cz youtube wowfan.cz
Nepřihlášen | Registrace

nemeli byste minout

Streameři

zolikoffline
Audonteoffline
Dlouhouchoffline
Angeliusoffline
Menntosoffline
Godswilloffline
Dominicawowoffline
Chesteroffline
Hanzikoffline
«»

Novinky

Creepy Crate - Opravdové zlo bylo objevenoCreepy Crate - Opravdové zlo bylo objeveno

Myslíte si, že je Legie opravdu zlá? Pokud ano, doporučuji vyhledat předmět Creepy Crate, protože zlo může číhat úplně jinde. Přesvědčil se o tom hráč Votekicked z guildy Fun Haters, když viděl svou Creepy Crate doslova sežrat nebohého havrana Haviho.

Při tomto „videu“ mě napadá otázka: co největšího jste zatím viděli Creepy Crate sežrat? Napište nám do komentářů.

Full HD rozlišení dostupné na webu gfycat.com


Naposledy upravil/a Bellatrix 26.09.2016 v 19:34:40.


26.09.2016 | 15:03


Mythic+ dungeony - Rady healeraMythic+ dungeony - Rady healera

Mythic+ dungeony jsou již v plném proudu a mnoho z nás se již aktivně podílí na vyvražďování všech nepřátel, kteří by mohli Azerothu zavařit. To je samozřejmě opravdu chvályhodné, ovšem už jste uvažovali o tom, že ve skupině jsou s vámi další čtyři hráči? Mnohdy to může být i healer, který má čas od času opravdu těžkou práci. Nikdy neuškodí, abychom si připomněli i ty nejzákladnější věci, na které mnohdy zapomínáme.


» PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK «


Naposledy upravil/a Bellatrix 26.09.2016 v 19:36:08.


26.09.2016 | 14:53

Hotfixy z 23. záříHotfixy

Blizzard si pro nás připravil další dávku hotfixů, které se převážně zaměřují na damage jednotlivých class a jejich přípravu na Emerald Nightmare. Změny se také týkají PvP, dungeonů či samotných raidů.


>>> Přejít na seznam hotfixů <<<


Naposledy upravil/a Bellatrix 26.09.2016 v 19:41:39.


25.09.2016 | 15:39


Posila do Blizzardublizzard

Aj napriek nedávnym odchodom ľudí z Blizzard Entertainment, deje sa aj opak. World of Warcraft, konkrétne oddelenie, kde sa vytvárajú rôzne ukážky, prijalo medzi svoje rady človeka známeho pod prezývkou Hurricane. Hurricane tri roky vytváral trailery a za posledný mesiac vydal svoje najnovšie video. To prinútilo Blizzard zareagovať.

Hurricane krátko po vydaní nového videa Hurricane napísal, že najnovší trailer má úspech a že ho kontaktoval Blizzard. Spýtali sa ho, či by bol ochotný robiť takéto trailery aj pod ich menom. Hurricane súhlasil a vedie s nimi diskusie, ale je rozhodnutý ísť do toho. Týmto však sa rozhodol svoju fanúšikovskú kariéru (videá pre rôzne súkromné servery) zastaviť - nie je to kvôli Blizzardu, ale rozhodol sa tak aj on sám, aby mohol pokročiť ďalej.

Ako on sám povedal, ľudia často komentujú, že by Blizzard mal prijímať talentovaných ľudí do svojich tímov. Teraz sa to z Česka naozaj stalo.Naposledy upravil/a Mordecay 24.09.2016 v 23:32:31.


24.09.2016 | 19:47

Blizzfan Podcast #4 - Nad Tatrou sa blýska

Napsal: Hanzik


wowfan podcast

Čtvrtý Blizzfan podcast se historicky poprvé bude věnovat Overwatchi a co se v něm od vydání změnilo. Řeč bude také o odchodu Chrise Metzena z Blizzardu a neopomeneme ani datadisk Legion. S otevřením prvního raidu si popovídáme i o těch dalších, co se na naše obrazovky blíží.
>>Stáhnout Blizzfan Podcast #4<<


Ani tentokrát se nezapomeňte přidat do diskuze! Jak vás po půl roce baví Overwatch? Už jste zkoušeli nový raid? Jaké máte pocity z Legion?

24.09.2016 | 11:36


Big Dumb Guild vs Xavius HCBig Dumb Guild vs. Xavius HC

Mnoho guild již zvládlo pokořit Xaviuse na Heroic obtížnost a jejich raidovací týden skončil. Pokud jste se ovšem na bosse stále nedostali, chcete se podívat, jak souboj vypadá nebo hledáte inspiraci pro svou guildu, která se právě Xaviuse snaží zdolat, může určitě posloužit video od americké guildy Big Dumb Guild, která porazila Xaviuse na Heroic obtížnost jako druhá na světě.A jak jsou na tom české guildy? Většina postupuje dál progresem s tím, že například Embody má za sebou hned několik 6/7 proběhnutí a Xaviuse plánují až na víkend.
Naposledy upravil/a Ellendway 23.09.2016 v 23:29:08.


23.09.2016 | 23:28


Zobrazuji novinky 1 - 6
[1]  2  3  4  5  ...  768